Мій Anyway

Дешеві авіаквитки Аддіс-Абеба — Бахар-Дар

3 хвилини на пошук
та покупку квитка

  • 0 ч. 25 хв.
    Середній час
    польоту
  • 318 км
    Відстань
    між містами

Найдешевші авіаквитки Аддіс-Абеба — Бахар-Дар на найближчі два тижні

Ціна авіаперельоту  Аддіс-Абеба — Бахар-Дар дуже залежить від часу: чим раніше ви купуєте квиток на літак из Аддіс-Абеба в Бахар-Дар, тим дешевше він коштує. Крім того, вартість авіаквитка Аддіс-Абеба — Бахар-Дар варіюється в залежності від дня. Тому дуже важливо порівнювати ціни не тільки на одну конкретну дату, а й на сусідні дні - в такому випадку можна знайти значно дешевший авіаквиток.

Наш віджет «Динаміка цін» дозволяє провести таке порівняння швидко і зручно. Перегляньте ціни на авіапереліт Аддіс-Абеба — Бахар-Дар на найближчі два тижні і виберіть оптимальний варіант, який підходить вам і за вартістю, і за часом.

17 - 31 серпня

ПнВтСрЧтПтСбНд
Погода, Бахар-Дар, Эфиопия
сьогодні
+20 ℃
17 серпня
+17 ℃
18 серпня
+19 ℃
19 серпня
+16 ℃
20 серпня
+21 ℃
21 серпня
+21 ℃

Календар низьких цін по місяцях на авіаквитки Аддіс-Абеба — Бахар-Дар

Календар низьких цін по днях на авіаквитки Аддіс-Абеба — Бахар-Дар

Серпень 2018

1ср
2чт
3пт
4сб
5нд
6пн
7вт
8ср
9чт
10пт
11сб
12нд
13пн
14вт
15ср
16чт
17пт
18сб
19нд
20пн
21вт
22ср
23чт
24пт
25сб
26нд
27пн
28вт
29ср
30чт
31пт

Перельоти Аддіс-Абеба — інші міста Эфиопия

Якщо ви не знайшли підходящого варіанту для перельоту за маршрутом Аддіс-Абеба — Бахар-Дар, пошукайте авіаквитки в інші міста. Ви можете знайти зручний і недорогий переліт до міста, розташованого неподалік від Бахар-Дар, і ви зможете спочатку долетіти з Аддіс-Абеба  до цього міста, а звідти вже в -  Бахар-Дар.. Так ви не тільки зможете заощадити і дістатися до кінцевого пункту своєї поїздки, а й, можливо, познайомитеся з новим для себе містом.

Якщо ви їдете в туристичну поїздку,  ви можете розглянути можливість проведення своєї відпустки і в іншому місті Эфиопия — в цій країні безліч місць, що представляють культурно-історичний інтерес і що пропонують своїм відвідувачам прекрасну інфраструктуру для відпочинку.

Порівняйте ціни на переліт з Аддіс-Абеба в Бахар-Дар і на переліт з Аддіс-Абеба в інші міста Эфиопия. Таке порівняння дозволить вам підшукати оптимальний варіант авіаперельоту до Бахар-Дар.

Перельоти Бахар-Дар з інших міст

Якщо ви не змогли підібрати зручний і вигідний варіант авіаперельоту до Бахар-Дар з Аддіс-Абеба, розгляньте альтернативну можливість - долетіти до Бахар-Дар з інших міст, розташованих неподалік від Аддіс-Абеба. Ймовірно, в такому випадку ви зможете організувати свою подорож більш оптимальним способом. Крім того, такий маршрут дозволить вам не тільки заощадити на шляху до Бахар-Дар, а й, можливо, познайомитися з новим містом, в якому ви раніше не бували.

Порівняйте ціни на перельоти в Бахар-Дар з Аддіс-Абеба і на перельоти в Бахар-Дар з інших міст і підберіть найбільш оптимальний варіант авіаперельоту:

Дешеві авіаквитки Аддіс-Абеба - Бахар-Дар, Эфиопия (ABA - OVB) 

На anywayanyday.com ви зможете знайти дешеві авіаквитки у напрямку Аддіс-Абеба - Бахар-Дар: система Anywayanyday порівнює варіанти перельоту від 800 авіакомпаній і підбирає найвигідніші квитки на літак Аддіс-Абеба - Бахар-Дар.

Прямий рейс Аддіс-Абеба - Бахар-Дар

Прямий переліт - найбільш зручний варіант авіаподорожі. Про авіакомпанії, які з'єднують своїми рейсами Аддіс-Абеба і Бахар-Дар, дивіться нижче в розділі «Авіакомпанії, що літають з Аддіс-Абеба до Бахар-Дару».

Переліт з пересадкою Аддіс-Абеба - Бахар-Дар

Якщо не змогли купити квиток на літак, який летить прямим рейсом Аддіс-Абеба - Бахар-Дар, завжди є запасний варіант - переліт з пересадкою. Якщо пересадка займає як мінімум 6 годин, ваша подорож стане ще більш насиченою - ви зможете дізнатися про нове місце або погуляти по вулицях давно знайомого міста. Не забувайте про те, що чим раніше ви купуєте квиток, тим нижче його ціна. І чим ближче до дати вильоту, тим менш дешевим буде квиток на літак Аддіс-Абеба - Бахар-Дар. Старайтеся купити авіаквитки Аддіс-Абеба - Бахар-Дар заздалегідь, щоб вибрати оптимальний варіант перельоту: за ціною, наявності пересадок і інших параметрах.

Бахар-Дар в цифрах

Підготуйтеся до свого прибуття в місто Бахар-Дар перед тим, як купити авіаквиток Аддіс-Абеба — Бахр-Дар: дізнайтеся про місцевий телефонний код, часовий пояс і про місцеву валюту.

Більш детальна інформація - на сторінці, що присвячена цьому місту. Загальна інформація про переліт Аддіс-Абеба — Бахар-Дар

Відстань Аддіс-Абеба — Бахар-Дар: 318.4251403808594 км.

Час перельоту Аддіс-Абеба — Бахар-Дар: 0 ч. 25 мин..

Географічні координати міста Аддіс-Абеба:

Широта — 53.7099990844727.

Довгота — 91.4199981689453.

Географічні координати міста Бахр-Дара:

Широта — 55.0410995483398.

Довгота — 82.9344024658203.

Бахар-Дар місцезнаходження Эфиопия.

Столиця країни Эфиопия: Аддіс-Абеба.

Площа країни Эфиопия: 1104300 кв. км.

Населення країни Эфиопия: 84390000 чел.

Щільність Населення країни Эфиопия: 76.42 чел. / кв. км.

Офіційні мови країни Эфиопия: амхарский.

Телефонний код країни Эфиопия: 251.

На русском: Авиабилеты на Аддис-Абеба - Бахр-Дар

Популярные направления:

Авіаквитки з Москви до Києва

Авіаквитки з Санкт-Петербурга до Києва

Авіаквитки з Москви до Одеси

Авіаквитки з Парижа до Києва

Авіаквитки з Москви до Дніпропетровська

Авіаквитки з Мюнхена до Києва

Авіаквитки з Франкфурта до Києва

Авіаквитки з Амстердама до Києва

Авіаквитки з Стамбула до Києва

Авіаквитки з Тель-Авіва до Києва

Авіаквитки з Тбілісі до Києва

Авіаквитки з Києва до Дніпропетровська

Авіаквитки з Відня до Києва

Авіаквитки з Києва до Одеси

Авіаквитки з Одеси до Києва

Розклад авіарейсів
Аддіс-Абеба - Бахар-Дар

без пересадок на 16 серпня 2018

РейсВилітВ дорозіПрилітТип літакаВ які дні здійснює перельоти
Ethiopian Airlines
ET-126
Bole, Термінал 1
07:10
1 ч. 5 хв.Bahar Dar,
08:15
DHC8 Dash 8Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
Ethiopian Airlines
ET-186
Bole,
08:10
1 ч. 0 хв.Bahar Dar,
09:10
DHC8 Dash 8Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
Ethiopian Airlines
ET-188
Bole,
10:40
1 ч. 0 хв.Bahar Dar,
11:40
DHC8 Dash 8Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
Ethiopian Airlines
ET-144
Bole, Термінал 1
11:25
1 ч. 0 хв.Bahar Dar,
12:25
DHC8 Dash 8Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
Ethiopian Airlines
ET-142
Bole, Термінал 1
13:20
1 ч. 0 хв.Bahar Dar,
14:20
DHC8 Dash 8Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
Ethiopian Airlines
ET-140
Bole, Термінал 1
15:05
1 ч. 0 хв.Bahar Dar,
16:05
DHC8 Dash 8Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
Ethiopian Airlines
ET-182
Bole, Термінал 1
16:30
1 ч. 0 хв.Bahar Dar,
17:30
DHC8 Dash 8Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
Ethiopian Airlines
ET-146
Bole, Термінал 1
18:25
1 ч. 5 хв.Bahar Dar,
19:30
DHC8 Dash 8Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
Виліт
Bole, Термінал 1
07:10
Рейс
Ethiopian Airlines
ET-126
Приліт
Bahar Dar,
08:15
В дорозі
1 ч. 5 хв.
В які дні здійснює перельоти
Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
Виліт
Bole,
08:10
Рейс
Ethiopian Airlines
ET-186
Приліт
Bahar Dar,
09:10
В дорозі
1 ч. 0 хв.
В які дні здійснює перельоти
Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
Виліт
Bole,
10:40
Рейс
Ethiopian Airlines
ET-188
Приліт
Bahar Dar,
11:40
В дорозі
1 ч. 0 хв.
В які дні здійснює перельоти
Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
Виліт
Bole, Термінал 1
11:25
Рейс
Ethiopian Airlines
ET-144
Приліт
Bahar Dar,
12:25
В дорозі
1 ч. 0 хв.
В які дні здійснює перельоти
Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
Виліт
Bole, Термінал 1
13:20
Рейс
Ethiopian Airlines
ET-142
Приліт
Bahar Dar,
14:20
В дорозі
1 ч. 0 хв.
В які дні здійснює перельоти
Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
Виліт
Bole, Термінал 1
15:05
Рейс
Ethiopian Airlines
ET-140
Приліт
Bahar Dar,
16:05
В дорозі
1 ч. 0 хв.
В які дні здійснює перельоти
Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
Виліт
Bole, Термінал 1
16:30
Рейс
Ethiopian Airlines
ET-182
Приліт
Bahar Dar,
17:30
В дорозі
1 ч. 0 хв.
В які дні здійснює перельоти
Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
Виліт
Bole, Термінал 1
18:25
Рейс
Ethiopian Airlines
ET-146
Приліт
Bahar Dar,
19:30
В дорозі
1 ч. 5 хв.
В які дні здійснює перельоти
Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд